O NAS

WITAMY W NASZEJ SZKOLE

Niezależnie od swoich umiejętności i stylu, wykorzystaj w pełni BE SURF! Nasze programy Windsurfingowe i Wing Foil są przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Postępy uczenia się dla wielu początkujących są tak szybkie, że często pływa się na desce już w ciągu pierwszych dwóch godzin. Obserwowanie niepewności kursantów zamieniającej się w radość i obserwowanie, jak uzależniają się oni od pływania, jest jednym z wielu powodów, dla których nauczanie początkujących jest tak ekscytujące.

Niezależnie od tego, czy uczysz się pierwszych halsów, czy potrzebujesz lekcji pływania na wysokim poziomie, przygotowaliśmy dla Ciebie doświadczonych instruktorów. Dodatkowo Peljesac i akwen Kuciste - Viganj zapewnia jedno z najbardziej kompleksowych i uniwersalnych miejsc do uprawiania sportów wodnych. Mamy tu warunki zarówno dla początkujących surferów jak i dla chcących doznać najbardziej niesamowitych naturalnych warunków termicznych w Europie.

Jesteś młody lub stary, jeździsz prywatnie lub rodzinnie, jesteś amatorem lub bardziej doświadczonym surferem, wszystkich Was zapraszamy, a nasi doświadczeni instruktorzy są gotowi i czekają właśnie na Ciebie!

Do usług

Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby. Od starannie dobranych rezerwacji i treści lekcji po organizowanie grup i instruktorów, nasz oddany zespół zapewnia, że Twoje wakacje będą dostosowane do twoich potrzeb.

W kontakcie

Kochamy naszą pracę i jesteśmy przekonani, że Tobie również spodoba się to czym się zajmujemy. Jesteśmy dostępni przez cały rok, jeżeli masz ochotę skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.

Szkolimy po polsku

Język nie jest już barierą. Komunikacja jest ważna, szczególnie dla naszych najmłodszych kursantów. Mamy także instruktorów biegle władającch  angielskim.

Instruktorzy

Nasi instruktorzy wiedzą, jak najlepiej zmotywować każdego ucznia. Z naprawdę inspirującymi technikami nauczania nauka surfingu nigdy nie była tak prosta.

30

lat doświadczenia w szkoleniu

28.000

godzin na wodzie

21

lat w Chorwacji

4900

Zadowolonych Kursantów

SURFUJ Z NAMI I ODKRYJ PRZYJEMNOŚĆ JAKĄ DAJE OBCOWANIE Z WIATREM I WODĄ

Nasza szkoła to młody, ale doświadczony i dynamiczny zespół.

 

Nasi instruktorzy znają ten akwen niczym własną kieszeń, wszyscy są doskonale wyszkoleni i zmotywowani, aby uczynić z Waszych wakacji wyjątkowe przeżycie.

Największy postęp w jak najkrótszym czasie - ze szkołą BeSurf! to łatwe.  Gwarantujemy, że będziesz się cieszyć swoim sukcesem, przy mnóstwie zabawy i akcji - a wszystko to w bardzo bezpiecznym otoczeniu.